Ukash Satışı

Gittikçe yaygınlaşmaya başlayan ukash sistemi bir zamanlar benim de ihtiyaç duyduğum fakat Türkiye'de direkt satıcısı olmadığından ve bu da güvensizlik problemine sebep olduğundan alamamama sebep olmuş ve işimi görermemiştim. Bu motivasyonla İngiltere'ye yerleştiğimden dolayı Türkiye'dekilere ister direkt elle alınmış ukash postalıyorum, isterseniz store dan fiziksel olarak alınmış ukashin scan edilmişini yolluyorum, isterseniz sanal ortamdan alarak bilgileri yolluyorum.

İngiltere'de local store lardan ya da direkt resmi ukash web sitesi üzerinden ingiltere kredi kartiyla ukash satin alip sizlere aktarabiliyoruz. Resimde gördüğünüz gibi oturduğum evin postcodunu yazdığımda 0.5 mil civarlarinda 4 tane ukash satin alabileceğim yer mevcuttur. Bizimle ingilteredenistegelsin@gmail.com adresinden iletisime gecebilirsiniz.

Fiyatlarimiz £ (pound) uzerindendir. Boylelikle pound uzerinden alisveris yapacaginiz sitelerde ukashinizi eurodan pounda donustururken capraz kurdan kaybetmemis olacaksiniz. Ayrica su anda piyasadaki en uygun fiyatlari oneriyoruz. Karsilastirmasini buyrun siz yapin:
£10 UKASH ingilteredenistegelsin fiyati £11
£50 UKASH ingilteredenistegelsin fiyati £52
£100 UKASH ingilteredenistegelsin fiyati £103

1 yorum: