Sistem Nasıl Çalışıyor?

İngiltere, Europe Zone ya da Amerika'dan istediğiniz ürünü bizim Ingiltere adresimizi gostererek istiyorsunuz ve bize gonderttiginiz urunleri ertesi gun size postalıyoruz.
Avantajlarınız ya da bizi tercih etme sebepleriniz :
  • Türkiye'ye ürün göndermeyen her firmaya ulaşıp alışverişinizi yapıp bizim aracılığımızla sahip olabiliyorsunuz.
  • Ürünün alımını zaten yapmış olacağınızdan size gift olarak gönderilecek ürün kategorisine girdiğinden gümrüğe takilma ihtimalini ortadan kaldırmış oluyorsunuz.
  • Farklı ulkelerdeki kampanyalari online takip ederek firsat yakalayabilirsiniz.
Kisacasi biz sizin Ingiltere'de guvenilir bir adresiniz, bir eviniz...

Ne kadar odemeliyim ?
Urun bedeli + Kargo bedeli + Islem Ucreti

Urunum bana ne zamana ulasir ?
Bu sectiginiz kargo opsiyonuna gore degisecektir. Express kargo secmeniz durumunda 1-3 gun olurken normal kargoda bu sure 3-8 gun arasinda degisebilmektedir.

Odemeyi nasil yapabilirim ?
Urunun satin almasini siz internet sitesi uzerinden kendi imkanlarinizla yapabileceginiz gibi bize gondererek de satin almayi bizzat Ingiltere'den gerceklestirebiliriz. Odemelerinizi Ingiltere hesabimiza swift ile,paypal ile ya da Turkiye hesabina EFT yontemiyle fakat swift masrafiyla birlikte yatirabilirsiniz. Swift masrafi olarak Western Union masraf tablosu gecerli olacaktir.

Size nasil guvenebilirim?
Yeni eklediğim ziyaretci defteri ile daha once gonderimde bulundugum bazi kisilerin yorumlarini gorebilirsiniz. Facebook, twitter ve blog sayfasindaki yorumlari inceleyebilirsiniz. ingilteredenistegelsin keywordunu google aramalarinda aratarak herhangi bagimsiz bir platformda hakkimizda soylenen en ufak olumsuz birsey olmadigini da gorebilirsiniz. Ayriyeten hakkimda daha detayli bilgi alabilmek icin buraya tiklayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme